Kampanya Bitiş:

 • 100

  GÜN

 • 00

  Saat

 • 00

  Dakika

 • 00

  Saniye

7/24 DESTEK: 0232 207 85 85

info@etsyapiizmir.com

info@etsyapiizmir.com 0 542 272 39 27

Kampanya Bitiş:

 • 100

  Gün

 • 00

  Saat

 • 00

  Dakika

 • 00

  Saniye

7/24 DESTEK: 0232 207 85 85

info@etsyapiizmir.com

emrecime3541@gmail.com 0 542 272 39 27

PVC DOĞRAMA SİSTEMLERİ

NEDEN ETS YAPI, PVC PENCERE VE KAPI SISTEMLERI?

Pencereler ve kapılar mekânların aydınlatılmasından ses ve ısı dolasımına kadar yasam alanlarının temel ögesi olarak görev yapan yapı elemanlarıdır. Ets Yapı;PVC kapı ve pencere sistemlerini tasarlarken, yasam konforunuz kadar tasarruf ve verimli kullanımıda göz önünde bulundurur. PVC;pencere ve kapılar için kullanılabilecek en üstün yalıtım malzemesi olup, yasam alanlarınızı estetik çözümlerle güzellestirir. Dogadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle dekoratif çözümler üretir. Ets Yapı, PVC pencere ve kapı imalatı, yalıtımlı tam otomatik paralel sürme, otomatik panjur imalatı, çift kanat açılımlı adaptörlü pencere, kepenk imalatı, katlanır kapı imalatı gibi alternatiflerle ihtiyacınıza göre konforlu çözümler üretir. Uzman kadromuz ve son sistem CNC ve makine parkuru ile sıfır hatayla üretilen ürünlerin, uzman kadromuz tarafından montajı gerçeklestirilir ve %100 müsteri memnuniyeti saglanır.

Yalıtım - Kurşunsuz - Hijyenik ; Yeni Pencereler Açan Geniş Vizyon ETS YAPI'Da

ENERJI TASARRUFU

Firmamızın üretmis oldugu PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum pencerelerden daha yüksek termal ve akustik yalıtım yeteneklerine sahiptir. Binalarda pencerelerden kaçan enerji kaybını, PVC pencere ve kapı sistemleri ile minimize edebilirsiniz.

BAKIM DERDI AZ

Ets Yapı olarak imalat ve montajını gerçeklestirmis oldugumuz ürünlerin bakımı kolaydır ve az zaman gerektirir. Uzun ömürlüdür ve rengi solmayan dayanıklı sistemler olarak yıllarca hizmet eder.

ÜSTÜN SES VE ISI YALITIMI

Günümüz kentleri artık çok gürültülü. Daha konforlu bir yasam için mekânların ses yalıtımına verilen önem gitgide artıyor. ETS Yapı, PVC kapı ve pencere imalatı ve montajı ile akustik yalıtımı üst düzeyde gerçeklestirir ve daha yasanabilir mekânlar için çalısır.

CHOOSE YOUR COLOR:

HEADER SETTING:

STICKY
NORMAL

CHOOSE YOUR LAYOUT:

WIDE
BOXED

CHOOSE YOUR PATTERN:

* Only For Boxed Layout